İtalyan Boya ( Dekoratif Sıva )

Ev ve İş yerlerinizde farklı tasarım ve uygulamalara geçebilirsiniz.

BETON GÖRÜNÜMLÜ SIVALAR
İTALYAN BOYA ( DEKORATİF SIVA )

Standart duvar dekorasyonlarının biraz dışına çıkmak isterseniz BETON veya MERMER desenli İtalyan dekoratif iç ve dış cephe sıva uygulamalarımızı tercih edebilirsiniz.Tarihte klasik venedik sıva olarakta bilinen dekoratif sıva uygulaması son zamanlarda çok moda ! Mat ve parlak dokularda geçmişte klasik evler için dekoratif sıva şeklinde yapılan dekoratif sıva uygulamasıdır.Orta çağlardan günümüze gelen bu eşsiz duvar desenleri artık modern,country ev,işyeri ve otel dekorasyonlarında kullanılmakta.

Sedef Efekt Boya

Duvar boyaları ortamın havasını tamamen değiştirebiliyor. Sedef efektli boyalar da sade ve şıklığı bir arada isteyenler için son derece elverişli.

Sedef Boya Görüntüsü Nasıl

Sedef efekt boya görüntüsü, açık sarıya yakın bir renkte, üzeri parlak pürüzlü şekildedir. Bir yandan parlarkken diğer yandan desenli bölümleri de ortaya çıkar. Bu nedenle görsel olarak dinlendirici olduğu söylenebilir. Parllama olsa da göz yorucu olmaz, duvar üzerinde bölgesel gölgelendirme işlemleri yapılmış gibi izlenim vardır. Ancak simetrik değil birbirine yakın alanlarda gölgelendirme yapılmaktadır.
Ev ya da iş yerinin diğer alanlarında bu kullanım sağlanabilir. Hafif parlak duvarlar, bu alanda bulunanlar için pozitif etki de yaratacaktır. Ayrıca hemen her malzeme ile uyumlu olması nedeniyle kullanımda bir pürüze neden olmaz. Tabi bu noktada sedef efektli boyaların ton farklılıklarından da bahsetmek gerekir.


FİYATLANDIRMA

İtalyan sıva (Dekoratif sıva) mt2 bazında fiyat verilmektedir. İstenilen modellerde ve renklerde sizlere sunulur.

0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör